Functional clothes made of coffee
Dovolte nám vám představit budoucnost na poli funkčního prádla a sportovního oblečení. Seznamte se s naší unikátní kávovou kolekcí. Ano! Slyšíte správně a dobře si tato slova zapamatujte. Coffee Collection od Progressu představuje doposud nejpokrokovější řešení pro veškeré aktivity!

 


A proč právě káva?
ŠPIČKOVÉ VLÁKNO COCARBER®

Naše výrobky obsahují značkové vlákno Cocarber®, z kterého vzníká špičkový materiál s obsahem kávové viskózy. Prádlo je potom zcela mimořádně funkční, zároveň vám dodá jedinečný pocit svěžesti a pohodlí.


ANTIBAKTERIÁLNÍ

Má vynikající antibakteriální vlastnosti. Nekompromisně absorbuje a neutralizuje pachy, které lidské tělo produkuje. Díky tomu, že je kávová viskóza uložena uvnitř příze, jsou všechny vlastnosti materiálu zachovány dlouhodobě.

OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ

Kávová viskóza obsahuje mikroskopické póry, které vytvářejí dlouhodobý přirozený štít pro vlákno, který zajišťuje ochranu proti UV záření.


ŠETRNÝ K PŘÍRODĚ

Technologie Cocarber® myslí i na naši planetu. Při výrobě se používají výhradně recyklovatelné zbytky kávy - samostatná výroba vlákna je tak šetrná k životnímu prostředí.


VYSOKÁ TEPELNÁ IZOLACE

Dokáže odrážet teplo zpět k povrchu těla a zajišťuje tak vysokou tepelnou izolaci.

 

 

Produkty