Jsme technologická jednička ve sportovním oblečení


Říká se, že minulost neexistuje a budoucnost ještě nenastala, proto bychom měli žít přítomným okamžikem. To se lehce řekne, ale hůř udělá. Nám v Progressu se podařilo trochu té budoucnosti nabídnout našim zákazníkům již dnes - alespoň pokud jde o pokrokové materiály a špičkovou výrobní technologii.

Ať už jde o Tecnostyle kolekci, která se pyšní svým evropským rodokmenem, bambusové vlákno, které hřeje a skvěle odvádí vlhkost, nebo naše 100% funkční spodní prádlo, vždy jde o produkty, které předběhly svou dobu, a ve srovnání s běžnou produkcí nemají konkurence. Aktuálně vám přinášíme  NOVINKU v podobě originální kolekce ultrafunkčního sportovního prádla, které je vyrobeno na bázi kávy a věřte nám, že je to opravdu silný kafe. Ano, jsme jednička na poli sportovního oblečení a nestydíme se za to. Naopak! Již dnes používáme materiály budoucnosti, které vás podrží za každého počasí.

Důležitá je pro nás i podpora profesionálních i amatérských sportovců a ochota našich přátel a kamarádů, kteří naše výrobky testují i v extrémních podmínkách a šíří povědomí o naší značce do celého světa. Děkujeme jim i vám za příležitost, přinášet do vašich sportovních šatníků nové funkční kousky. Těšte se spolu s námi na věci příští a buďte u toho!

Progress Sportswear – Česká značka funkčního prádla a sportovního oblečení