TISPA ECO dámská funkční sportovní mikina

TISPA ECO dámská funkční sportovní mikina skořicová

PROGRESS

0 ks ?

Produkt nelze objednat.

Dámská celopropínací mikina TISPA ECO je vyrobena z ECO verze značkového technického materiálu TECNOSTRETCH italského výrobce PONTETORTO, který ideálně plní požadavky druhé funkční vrstvy. 
Vnitřní vrstva polyester - moderní materiál, vyrobený z ekologických vláken firmy Perpetual, tato firma používá přelomovou technologii, která dokáže přeměnit plastové lahve ve vysoce kvalitní trvanlivá vlákna.
Vnější vrstva nylon - ECONYL - ekologický materiál, při jehož výrobě se využívají recyklované rybářské sítě a další plastový odpad z oceánu.
Tento skvělý materiál je lehký, z venku hladký a odolný, zevnitř počesaný a hřejivý. Navíc je skvěle funkční. Zaručuje vysokou elasticitu, maximální volnost pohybu, vynikající tepelnou izolaci a rychlé osychání. Ploché švy zajišťují komfort při nošení. 

- vysoká elasticita, maximální tepelná izolace a rychlé osychání
- dvě boční kapsy na zip
- otvory na palec
- ploché švy
- kvalitní zipy WICO

materiál: 49% polyester + 41% polyamid + 10% Elastan (TECNOSTRETCH)

Provedení mikiny
Aktivita běžky / lezení / / turistika / / běh / / volný čas / / lyžování / / in-line / / halové sporty
Kolekce Tecno style
 

MATERIÁL ECONYL

Vnitřní vrstva oblečení z edice Tecnostretch Earth je vyrobena ze speciálně upraveného polyesteru - ekologického materiálu od společnosti Perpetual. Té se podařilo vyvinout přelomovou technologii transformující použité plasty na vysoce kvalitní a trvanlivá vlákna. Vnější vrstvu našich mikin tvoří ekologický materiál ECONYL - nylon při jehož výrobě se využívají pouze recyklované rybářské sítě a další plastový odpad vylovený z oceánu. Toto řešení je vysoce ekologické a získaný materiál poskytuje překvapivě ještě mnohem lepší funkční vlastnosti. Výrobky vynikají vysokou elasticitou a maximální tepelnou izolací.

Další zboží z této kategorie