• Revoluce v potisku funkčních triček

Umíme to, na čem si ostatní vylámali zuby!

Představujeme vám novou službu Progress Original. Revoluční potisk VÝHRADNĚ FUNKČNÍCH triček a oblečení na zakázku dle vašeho výběru!

Špičkové funkční materiály!

Bavlněné tričko umí dnes potisknout každý, ale na opravdu FUNKČNÍ materiály tiskneme ve špičkové kvalitě v Progressu jako jedni z mála značek v České republice. Spojili jsme mnohaleté zkušenosti s výrobou sportovního oblečení a špičkovou technologii potisku InkTransfer a díky tomuto spojení umíme obrandovat nejlepší funkční materiály na trhu.

Nekonečné možnosti

Záleží jen na vás, zda chcete originálně potištěné triko z bambusu, kávy, polyesteru, nylonu či merino vlny. To samé platí o výběru barevných kombinací.

Špičková technologie InkTransfer!

Seznamte se s revoluční tiskárnou PixPrinter, díky níž jsme schopni vytvořit vysoce odolné plnobarevné transferové potisky textilu na zakázku včetně bílé barvy a to až do formátu A3 – na tmavý i světlý textil. Výhodou těchto potisků je vysoká odolnost bez ohledu na volbu potištěného matriálu.

Potisk, který vydrží víc než vaše tričko

Díky unikátnímu spojovacímu lepidlu POWDER je tento revoluční potisk funkčního oblečení až 20x odolnější než obvykle používané technologie. Navíc je velmi odolný vůči praní a díky své vysoké pružnosti zaručeně nepopraská. Jinými slovy takto vyrobený potisk by měl vydržet déle než vaše tričko.

Cokoli si vymyslíte - pro týmy i jednotlivce!

Naše technologie a vaše fantazie nemá hranic. Máte nějaký nápad? Potřebujete poradit s designem? Chcete si vybrat s předem připravených motivů? Potřebujete vkusně obrandované oblečení pro vaše zaměstnance, sportovní tým či jen tak pro zábavu? Žádný problém! Napište nám své představy na email original@progress-cz.cz a naši textilní specialisté je společně s návrháři uvedou do života.

Rychle a kvalitně

Potištěný výrobek bude hotový velmi rychle od vašeho zadání. Zde je jednoduchý postup, který zajistí hladké a bezproblémové splnění všech vašich přání.

Jak na to?

  1. Vyberte si vhodný výrobek z naší nabídky
  2. Pošlete nám své grafické podklady nebo do formuláře popište svou představu 
  3. Zašlete nám svou poptávku

Napište nám a společně to rozjedeme!

Vyplňte prosím tento formulář a vaše ORIGINÁLNÍ představy či přání nám budou rozkazem. Po odeslání formuláře se Vám nejpozději do 48 hodin ozvou naši experti z týmu Progress Original a doladí s vámi veškeré detaily. Těšíme se na spolupráci.