E SKN pánské boxerky s bambusem

E SKN pánské trenýrky boxerky s bambusem

PROGRESS

0 ks ?


Pánské boxerky s bambusem E SKN jsou vyrobeny z vlákna získaného z přírodního bambusu. Díky tomu je materiál mimořádně příjemný na dotek a má přirozené antibakteriální vlastnosti. Bambusové vlákno také zajišťuje optimální termoregulaci, v létě chladí, v zimě hřeje. Boxerky mají anatomický střih a ploché švy pro komfortní pocit při nošení.

- mimořádně příjemný pocit na dotek 
- přirozené antibakteriální vlastnosti
- optimální termoregulaci 
- anatomický střih
- ploché švy

materiál: 65% vlákno z bambusu + 30% Tencel + 5% SpandexProvedení spodní prádlo
Kolekce Bamboo collection
 

BAMBUSOVÉ VLÁKNO

Bambusové vlákno je označení používané pro textilní surovinu získanou ze stonku bambusu. Vlákna pro průmyslové textilní zpracování jsou známá teprve od konce 20.století. Na evropský trh přišla příze až v roce 2007. Jedná se o viskózová vlákna vyráběná z bambusové dřeviny, která jsou příjemnější na omak než bavlna. Oproti bavlně je bambus až o 60% odolnější proti množení bakterií. To je způsobeno obsahem látky zvané „KUN“.

Výrobky z těchto vláken jsou velice příjemné na užívání, zaručují optimální tepelnou rovnováhu těla, přirozeně osychají a zajišťují dlouhotrvající svěží pocit při nošení.

Šetrný k přírodě Antibakteriální Termoregulační Jemný na omak
 

VLÁKNO TENCEL

Viskózové vlákno od spoločnosti Lenzing. Je rastlinného pôvodu, získava sa zo surového dreva. Samotná výroba vlákna je vďaka špeciálnemu cyklickému výrobnému systému mimoriadne šetrná k životnému prostrediu. Tkaniny TENCEL® absorbujú viac ako bavlna, sú mäkšie ako hodváb a chladnejšie ako ľan. Vlákna úplne prirodzene absorbujú vlhkosť a potom ju uvoľňujú smerom von. Vďaka hladkej štruktúre vlákien TENCEL® je pletenina mimoriadne mäkká a príjemná pri kontakte s pokožkou. Dokonalý systém odvodu vlhkosti týchto bunkových vlákien zabraňuje rastu baktérií.

Šetrný k přírodě Antibakteriální Příjemný materiál

 

Další zboží z této kategorie