Funkční trička a sportovní oblečení s potiskem dle vašeho výběru   >> VYBÍREJTE ZDE! <<

Představujeme vám revoluční potisk VÝHRADNĚ FUNKČNÍCH triček a OBLEČENÍ na zakázku dle vašeho výběru! Bavlnu umí potisknout kdekdo, ale na špičkové FUNKČNÍ materiály tiskneme jako jedni z mála v České republice. Stačí si jen vybrat! Chcete originálně potištěné triko z bambusu, kávy, polyesteru, nylonu či merino vlny. Tak jen do toho!

Jak na to?

  1. Vyberte si vhodný výrobek z naší nabídky
  2. Pošlete nám své grafické podklady nebo do formuláře níže popište svou představu 
  3. Odešlete nám svou poptávku

A pak už to nechte na nás! Potištěný výrobek bude hotový velmi rychle od vašeho zadání.

Tak jdeme na to?

Vyplňte formulář a vaše ORIGINÁLNÍ představy nám budou rozkazem. Po odeslání formuláře se Vám co nejdříve ozvou naši experti a doladí s vámi veškeré detaily.

 

Potřebujete poradit?

Technologie Progress Original a vaše fantazie nemá hranic. Chcete si na trička sami něco namalovat nebo si chcete vybrat s předem připravených motivů? Potřebujete obrandovat oblečení pro vaše zaměstnance, sportovní tým či jen tak pro zábavu? Máte nějaký další dotaz? Žádný problém! Napište nám na email original@progress-cz.cz a naši textilní specialisté uvedou vaše nápady do života.

Vyberte si z naší aktuální nabídky oblečení vhodného pro potisk:

Potisk, který vás přežije!

Progress Original to není jen nějaký obyčejný tisk na trička. Je to hlavně o špičkové technologii. Chcete vědět víc o technologii tisku, kterou v PROGRESSU používáme? Vše začíná u tiskárny PixPrinter, kde  tiskneme pomocí unikátní technologie DTF (Direct to Film) nejen na funkční materiály vysoce odolné plnobarevné potisky ve špičkové kvalitě. Umíme vytisknout téměř cokoli a díky unikátnímu lepidlu je tento revoluční potisk až 20x trvanlivější než obvykle používané technologie. Navíc je velmi odolný vůči praní a zaručeně nepopraská. Jinými slovy takto vyrobený potisk by měl vydržet déle než vaše tričko.