No 1. in sports clothing technology

Říká se, že minulost neexistuje a budoucnost ještě nenastala, proto je důležité se soustředit na to, co se děje právě dnes a neřešit, co nám život přinesl a nebo naopak žít v obavách, co bude. Zní to jednoduše, ale dá to práci. Nám v Progressu se podařilo spojit přítomnost s budoucností -
alespoň pokud jde o pokrokové materiály a špičkovou výrobní technologii.

 

Ať už jde o Tecnostyle kolekci, která se pyšní svým evropským rodokmenem, Bamboo collection, Coffee collection nebo naše 100% funkční spodní prádlo, vždy jde o produkty, které předběhly svou dobu, a ve srovnání s běžnou produkcí nemají konkurenci. Aktuálně vám přinášíme NOVINKU v podobě unikátní edice Tecnostyle mikin, které vyrábíme s ohledem na trvale udržitelný rozvoj na zemi pouze z recyklovaných plastových lahví. Nejen, že tak šetříme životní prostředí, ale i zde myslíme na budoucnost nás všech. Jsme jednička na poli sportovního oblečení a nestydíme se za to. Naopak! Již dnes používáme futuristické materiály a řešení, které vás podrží za každého počasí.
Děkujeme vám za příležitost, přinášet do vašich sportovních šatníků nové funkční kousky. Těšte se spolu s námi na věci příští a buďte u toho!

PROGRESS sportswear - Česká značka funkčního prádla a sportovního oblečení