Progress ORIGINAL


slide: Zakazkova_vyroba

SK Funkční trička a sportovní oblečení s potiskem dle vašeho výběru

Představujeme vám revoluční potisk VÝHRADNĚ FUNKČNÍCH triček a OBLEČENÍ na zakázku dle vašeho výběru! Bavlnu umí potisknout kdekdo, ale na špičkové FUNKČNÍ materiály tiskneme jako jedni z mála v České republice. Stačí si jen vybrat! Chcete originálně potištěné triko z bambusu, kávy, polyesteru, nylonu či merino vlny. Tak jen do toho!

Jak na to?

  1. Vyberte si vhodný výrobek z naší nabídky
  2. Pošlete nám své grafické podklady nebo do formuláře níže popište svou představu 
  3. Odešlete nám svou poptávku

A pak už to nechte na nás! Potištěný výrobek bude hotový velmi rychle od vašeho zadání.

Potisk, který vás přežije!

Progress Original to není jen nějaký obyčejný tisk na trička. Je to hlavně o špičkové technologii. Vše začíná u tiskárny PixPrinter, na které umíme vytisknout téměř cokoli a díky unikátnímu lepidlu je tento revoluční potisk až 20x trvanlivější než obvykle používané technologie. Navíc je velmi odolný vůči praní a zaručeně nepopraská. Jinými slovy takto vyrobený potisk by měl vydržet déle než vaše tričko.

Landing page: Original

Cokoli si vymyslíte!

Technologie Progress Original a vaše fantazie nemá hranic. Chcete si na trička sami něco namalovat nebo si chcete vybrat s předem připravených motivů? Potřebujete obrandovat oblečení pro vaše zaměstnance, sportovní tým či jen tak pro zábavu? Žádný problém!

Napište nám na email original@progress-cz.cz a naši textilní specialisté uvedou vaše nápady do života.

Tak jdeme na to?

Vyplňte formulář a vaše ORIGINÁLNÍ představy nám budou rozkazem. Po odeslání formuláře se Vám co nejdříve ozvou naši experti a doladí s vámi veškeré detaily.