Diana Cholenská

Stále skoro nejmladší tváří Progress Teamu je ski-krosařka Diana Cholenská, která na zimních Olympijských hrách mládeže v Lausanne 2020 vybojovala stříbrnou medaili. Diano, jak se vede?
„Ahoj Progressáci, mám se skvěle. Sezonu nám sice bohužel utnul COVID-19 o 2 měsíce dřív, ale i tak byla úspěšná. V lednu se mi podařilo urvat stříbrnou medaili na juniorské olympiádě ve Švýcarsku. Po pravdě jsem chtěla vyhrát, a pořád ve mně je trochu zklamaní, ale je to lepší a lepší. Uspěla jsem v Evropském poháru, kde jsem ze 3 závodů byla 2x ve finálových jízdách, vyjela si účast ve Světovém poháru pro sezonu 2021, byla 3. na mistroství Švýcarska dospělých
a juniorské jsem dokonce vyhrála.  I nadále jsem studentkou Sportovního gymnázia Dr. Randy v Jablonci nad Nisou, kde jsem od letošního školního roku členkou skupiny alpského lyžování. Máme svého trenéra, celkově jsme 4 závodníci a každý se specializujeme na něco jiného. Já pochopitelně na svůj oblíbený skicross. Věřím, že profesionální příprava mě posune zase o kus dál. Chtěla bych moc poděkovat celému Progressu za velkorysou podporu i za důvěru, kterou se snažím oplácet svými výsledky. Díky moc, bez vás by to nešlo!“