TECNOSTRETCH od italské firmy Pontetorto už dobře znáte díky naším legendárním funkčním mikinám. Nyní vám představujeme unikátní kolekci oblečení z edice "For Earth", které je vyrobeno, s ohledem na trvale udržitelný rozvoj na zemi, pouze z recyklovaných materiálů.

Budoucnost totiž patří zdravému rozumu, recyklovaným materiálům a zodpovědnému přístupu k životnímu prostředí. Takže jestli vám zaleží, stejně jako nám, na světě, ve kterém žijeme, vzpomeňte si při shánění nové funkční mikiny na naší eko kolekci.

Vnitřní vrstva oblečení z edice Tecnostretch "For Earth" je vyrobena ze speciálně upraveného polyesteru, ekologického materiálu od společnosti Perpetual. Té se podařilo vyvinout přelomovou technologii transformující použité plasty na vysoce kvalitní a trvanlivá vlákna. Vnější vrstvu našich mikin tvoří ekologický materiál ECONYL. Nylon, při jehož výrobě se využívají pouze recyklované rybářské sítě a další plastový odpad vylovený z oceánu. Toto řešení je vysoce ekologické a získaný materiál poskytuje překvapivě ještě mnohem lepší funkční vlastnosti.  Výrobky vynikají vysokou elasticitou a maximální tepelnou izolací.

 

 

 

There are currently no products available within this selection.