Jakub Řehula


 

Dalším triatlonistou, kterého aktivně podporujeme je i plzeňák Jakub Řehula. Jakub je tváří naší značky a evidentně má před sebou skvělou sportovní budoucnost. Kubo, jak se letos daří?

„Nová sezóna je konečně tady a všichni se teď snažíme co nejvíce natrénovat, protože z letošních závodů toho moc nezbylo. Většina byla zrušena nebo přesunuta, a tak je prostor na trénink a menší akce pro nadšence. Mám za sebou dva triatlony - OCR v Liticích a SwimRun, což je kombinace plavání přes otevřené vodní plochy a běhu mezi nimi. Právě teď už mám za sebou tři soustředění s Triatlonovou Akademií Plzeň a chystáme se do Itálie trénovat u jezera Lago di Garda. Jelikož byly mezinárodní závody zrušeny, bude  mým vrcholem sezóny MČR v Klatovech. Nominace na ME se posouvá na příští rok, a proto vyrazím na zimní semestr trénovat do španělského Toleda, kde budou mnohem příznivější podmínky. 
Při mých sportovních aktivitách oceňuji kvalitní oblečení od Progress. V podstatě celý tréninkový proces trávím 
v bambusovém oblečení. Spodní prádlo i trička mají příjemnou gramáž, krásně padnou, dýchají a vydrží 
i extrémní překážkové závody. Během svých volnočasových aktivit dávám přednost outdoorovým kalhotám Cactus a mikině Torez ze špičkového materiálu a střihu, který skvěle padne. Díky moc za příležitost běhat ve vašich barvách i za podporu. Moc se těším se na další spolupráci.“
Jakub