TIPY NA DÁRKY


slide: Vanocni_express

 

Rostoucí počet spokojených a vracejících se zákazníků nás těší. Pro každého z Vás jsme připravili motivační program tak, aby se věrnost opravdu vyplatila!

Nejlepší dárek je ten, který sami vyrobíte. To je pravda, ale přiznejme si, že radost z obrázku, básničky, vlastnoručně upletených ponožek či lampičky z lahve od whisky, má své limity. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na opravdové a funkční vánoční dárky, se kterými nemůžete šlápnout vedle.

 


Pro kafaře

Už jste slyšeli o funkčním prádle z kávy? Coffee Collection od Progressu představuje doposud nejpokrokovější řešení pro veškeré aktivity! Kávové prádlo hřeje, je antibakteriální, nesmírně příjemné na dotyk a potěší rozhodně více než třeba kávovar nebo dvoukilové balení robusty.

 


Na zahřátí

Zapomeňte na alkoholické dárky. Máme na zahřátí něco mnohem ostřejšího. Když jsou noci chladné, podrží vás špičková technologie. Hřejivou první vrstvu funkčního oblečení představuje kolekce zimního termoprádla Winter Sense a Dry Fast.


Bééééézva dárek pro každého

Že vám je zima a noci jsou chladné? A nejen vám? Potěšte sebe i své blízké a zahřejte je nejen na srdci mnohem originálnějším dárkem než je svetr nebo pantofle. Špičkové oblečení ze 100 % Merino vlny je čistě přírodním produktem, které před chladem ochrání kohokoli, kdykoli a kdekoli.


Pro ty co, musí mít vždycky něco extra

Že rádi zkoušíte nové věci? Tak to pro Vás něco máme. Našim expertům v laboratoři se povedlo zkřížit ovci s bambusem a výsledkem kupodivu není zelená ovce, ale úžasné funkční prádlo s nejlepšími termoregulačními vlastnostmi a největším komfortem na světě. A to opravdu nepřeháníme! Merino Bamboo kolekce je naše nejnovější specialita, kterou jen tak někdo nemá.

 


Když se chcete rozšoupnout

Pokud vám na koruně nesejde a chcete do svých nejbližších také něco investovat, pořiďte jim některou z našich špičkových tecnostretchových mikin. Opravdu funkční druhá vrstva je vyrobena z materiálů italské firmy Pontetorto a zajistí všem maximální tepelnou izolaci.


 

Pro celou rodinu

Každý kluk chce být jako táta, každá holčička jako máma. A proto vám nabízíme sety oblečení pro děti a rodiče. 
Na výletech nebo na horách se pak vždy snadno najdete a navíc budete spíše než jako obyčejná rodina působit jako profesionálové ze sportovního oddílu TJ Progress.


 

Pro baťůžkáře

K čemu vám budou všechny ty dary, když si je nebudete mít v čem odnést. Ano bez moderně řešeného zavazadla by byl život mnohem složitější. Vyberte si ze široké řady turistických a městských batohů, se kterými se neztratíte, ať vaše kroky povedou kamkoli.


 

 Prodloužená doba na vrácení dárků

U objednávek přes e-shop, které proběhly od 20.11.2020 máte možnost vrátit nebo vyměnit za jiné až do 15.1 .2021

Chcete-li provést výměnu zboží musíte postupovat stejně jako u vrácení zboží.

Prosíme o zaslání zboží zpět a vytvoření nové objednávky. Viz vrácení a výměna.

Podmínky bezproblémového vrácení:

Zboží musí být nepoškozené, nepoužité a schopné dalšího prodeje.

Zboží musí být vráceno v původním obalu včetně visaček.